Find a Career at A123

Position:  Control Engineer
Location:  Ostrava-Hrabova, Czech Republic
Job Id:  381
# of Openings:  0

A123 Systems je přední společností na světě v poskytování kompletních řešení v oblasti skladování energie, která nabízejí vysoký výkon, vynikající bezpečnost a výjimečnou životnost pro použití v dopravě, průmyslu a na spotřebitelském trhu.
V Ostravě jsme nová firma v oblasti automotive, dceřiná firma amerického koncernu. Vyrábíme lithium-iontové startovací auto baterie a jsme špička v našem oboru. Jsme start up a neustále pohybujeme věci dopředu. Můžete se s námi na tom podílet.

Control Engineer

Co vás čeká

Čeká Vás práce v nové automotive firmě se špičkovými technologiemi tvořící trendy průmyslu 4.0, vyrábějící inovativní produkt pro budoucí platformy nízkonapěťových systémů aut.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Vyhláška 50, programování PLC (systémy Bauer, Allan-Bradly, Siemens, Solin, Trump), programování robotů Kuka.

Anglický jazyk pro denní komunikaci s centrálou v USA.

Samostatnost, spolehlivost a pro-aktivita jako základní požadavky.

Výhodou bude, pokud budete umět

Praktické zkušenosti se zaváděním nových technologií a robotizace.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme nadstandardní platové ohodnocení. Dovolená 25 dní. Stravenky v hodnotě 100 Kč. Příspěvek na penzijní připojištění. Letní a Vánoční bonus, kurzy atd.

Nabízíme práci v nové firmě, s novými technologiemi s možností seberealizace a s transparentní firemní kulturou sdílející 3 základní hodnoty:

Záleží nám na lidech!

Neúnavně inovujeme!

Pracujeme a vyhráváme jako tým!

Go back to the job list